Neden Asetat ?

Neden Asetat ?

İçinde bulunduğumuz pazarlamanın en trend olduğu yıllarda görsellik her şey demektir. Sattığınız ürün ne olursa olsun şık bir sunumla rakiplerinizin önüne kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Şirketimiz, ürünün görsel olarak şık bir şekilde paketlenebildiği ve şeffaf görüntüsü ile fark yaratan asetat kutu üretimi konusunda yenilikçi ve yaratıcı çözümler ile hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Pek çok farklı ürün için değişik ebat ve şekillerde ürettiğimiz asetat kutular ile siz de ürününüzü müşterinin göreceği ve hatta inceleyebileceği şekilde şeffaf kutular içerisinde hem muhafaza edebilir hem de şık aksesuarlar yardımıyla farklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Pazarlanan ürünün görünür olması müşteri açısından her zaman bir avantaj olarak değerlendirilmiştir. Siz de ürünlerinizde şeffaf kutulama yöntemlerinden yararlanabilir ve piyasada tercih edilen bir marka olabilirsiniz.

Zarif tasarımlar, özel görünümlü ambalajlara gereksinim duyar. Ürün ambalajla beraber kendini göstermek ister. İşte bu noktada baskılı veya baskısız PVC kutu tasarımları ürünleriniz için tam bir çözüm olur.

 

Asetat kutular pek çok farklı ürünün muhafaza edilmesini sağlarken içindeki renkli ürünlerinde müşteride merak uyandırmasını sağlar. Sevimliürünlerle hazırlanmış kutular sunumları ile özellikle çocukların ilgisini çeker ve yapılan tasarım amacına ulaşarak hedeflenen satışın gerçekleşmesini sağlar. Kolay bir şekilde üst üste depolanabilen ve stantlara yerleştirilen ürünler, paketlenmenin de kolay bir şekilde yapılmasını sağlar. Ekiplerimiz dünya kutu sektörünü yakından takip ederek teknolojilerini küresel standartlarda yeniler. Şeffaf kutular promosyon malzemelerinin paketlenmesini ve dağıtımını da kolaylaştırır.